GİPDER Seminer ve Eğitim Ekibi

GİPDER Seminer ve Eğitim Ekibi olarak her ay düzenli olarak salı seminerlerini düzenlemek için bolca uğraş veriyor ve siz değerli katılımcılarımıza iyi bir eğitmen kadrosu oluşturmak için arka planda çalışıyoruz.

Öncelikle seminer ve eğitim ekibimizde yer alan dernek üyelerimiz ile birlikte, uzun istişareler sonucunda o ayki konulara karar veriyoruz. Kabul gören konular içerisinden dernek üyelerimiz kendilerine en yakın hissettikleri konuları seçiyor. Seçilen konular sonucunda gruplara ayrışıyoruz. Bir bütün olarak el birliğiyle belirlenen konu için bize yardımcı olabilecek, o konu için yetkin gördüğümüz eğitmenleri araştırmaya başlıyoruz. Araştırmış olduğumuz bu eğitmenlerle iletişime geçiyor ve kabul etmeleri sonucunda kadromuzu tamamlıyoruz. Kısacası arka planda katılımcılarımızı, büyük uğraşlar sonucunda yepyeni konular ve çok değerli hocalarımızla bir araya getiriyoruz.

Seminer ve eğitim ekibine katılan dernek üyemizin ilk olarak;

– İletişim kabiliyetinin kuvvetli olması

– Bilgi, beceri ve yeteneklerini doğru kullanabiliyor olması

– Görev ve sorumluluklarını önemle yerine getiriyor olması

– Girişken olması

Başlıca aranan kriterler olarak karşımıza çıkmaktadır.

GİPDER Sosyal Medya Ekibi

GİPDER sosyal medya ekibi olarak Twitter, Instagram, Spotify, Telegram, Youtube ve LinkedIn platformlarına içerik üretmek için bolca uğraş veriyoruz ve ürettiğim içerikleri bu platformlar üzerinden sizlere sunuyoruz. 

Öncelikle sosyal medya ekibimizde yer alan dernek üyelerimiz ile birlikte, hangi pozisyona daha uygunlarsa o platformla alakalı görevler veriyoruz ve kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Youtube’da eğitimlerimizin tekrarlarını sizlere sunuyoruz. Spotify’de psikoloji ile alakalı sohbetler ediyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. Twitter’da bilgilendirici yazılar paylaşıyoruz. Instagram’da reeslar başta olmak üzere birçok içeriği ekibimizle çalışarak sizlere sunuyoruz. 

Sosyal Medya ekibine katılan dernek üyemizin ilk olarak;

– İstikrarlı olması

– Yeni fikirler üretmeye açık olması

– Kendini geliştirmek istiyor olması

Başlıca aranan kriterler olarak karşımıza çıkmaktadır.

GİPDER Yazı İşleri Ekibi

GİPDER yazı işleri ekibi olarak birlik ve bütün içerisinde hareket edip yeniliklerle sürekli devinim halinde ve görevlerini özen içerisinde yerine getirmekteyiz.
Öncelikle yazı işleri ekibimizde yer alan dernek üyelerimiz Web sitemizde ve sosyal medya platformlarınızda her hafta yayınlanan blog yazılarımızı hazırlıyor ve mail bültenimiz için psikolojik bilgiler, kitap tahlilleri ve film analizleri yapıyoruz. Ekipte yer alan arkadaşlarımız, onlara verilen blog yazıları ve mail bültenlerimiz için görevlerini tarihlerine göre hazırlayıp ekip koordinatörlerine iletmekle görevliler.
Yazı işleri ekibine katılan dernek üyemizin ilk olarak;
– Kalemine güvenen
– Yazmayı seven
– Sorumluluk sahibi
Başlıca aranan kriterler olarak karşımıza çıkmaktadır.
Derneğimize katılarak bu ekiplerde yer almak ve bu ailenin bir parçası olmak isterseniz hepinizi bekleriz.

    g

    An legimus similique intellegam mel, eum nibh tollit assentior ad. Mei ei platonem inciderint.

    e